Haber

Ben Fogle ile Vahşi Doğaya Dönüş

Ödüllü İngiliz sunucu, yazar ve maceracı Ben Fogle, üçüncü döneminde yırtıcı hayata geri dönüyor. Maceralarına hız kesmeden devam eden Fogle, yaban hayatı hakkında yeni gerçekler öğreniyor.

Adını ilk kez Castaway adlı TV dizisiyle duyuran ve şu sıralar Return to the Wild programını sunan Ben Fogle, dünyadaki maceraları takip ediyor ve yırtıcı doğanın gizemli omurlarını paylaşıyor. Özellikle maceracı ruhuyla tanınan Fogle, Everest’e tırmanmaktan çöl maratonları koşmaya kadar pek çok güçlü görevi üstlenerek izleyicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Oyuncu bir annenin oğlu olan Fogle, annesinin yolundan gitmek istese de başarısızlığa uğrayarak başladığı maceracı ruhunda büyük bir başarı elde eder ve ücra bir adada bir yıl boyunca sosyal deney şeklinde bir sosyal deney gerçekleştirir. Fogle, çevreyi ve dünyayı keşfetmekten keyif aldığını belirtiyor.

Üçüncü dönemde Fogle, dünyanın ücra köşelerindeki insanları ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kez macerası Norveç ile başlar. Daha sonra Sahra’nın derinliklerinde bir misafirhanenin sahibini ziyaret eder ve Galler’e gider. Galler’de kendi eko-konutlarını inşa eden bir aileyle tanışmaya giden Fogle, ailenin karşılaştığı zorlukları ve bu zorluklar sonucunda nelerin değiştiğini keşfeder. Vahşi yaşamın hala bir rüya olup olmadığının cevabını bulmak için yola çıkan “Ben Fogle: Vahşi Yaşama Dönüş” programı 30 Haziran Cuma günü saat 23:00’te BBC Earth ekranlarında hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu